Bez povoleného JavaScriptu není tento web plně funkční!

Chaty Panský mlýn

  • Jaroslav Zelenka

Vloženo: 19. listopadu 2013

Zobrazeno: 72399×

Rekreační středisko s kapacitou sedmi plně vybavených chat- 4-6 lůžek Sociální zařízení společné. Rekreační středisko Chaty Panský mlýn se nachází v rekreační oblasti středočeského kraje mezi obcemi Zruč nad Sázavou a Zbraslavice. Je umístěno v klidné části obce Hodkov , obklopeno lesy, 100 metrů od Panského rybníka (9 ha), který je známý jako rybářský ráj. V areálu je 7 chat na ploše 5000 m²,pozemek je oplocen , takže při pobytu naleznete klid a pohodu . Rezervace 604 340 932 email: chatyhodkov@seznam.cz

Rekteační středisko Chaty panský mlýn je vhodné pro rodiny s dětmi , kolektivy a pro každého  kdo hledá o dovolené pohodu a klid. Naleznete tu zázemí pro klidnou a spokojenou dovolenou .
Chatky jsou prostorné (6 x 5 m ),mají plně vybavenou kuchyňku (nádobí, příbory, talíře), sociální zařízení je společné. Parkování pro ubytované je možné vedle chaty zdarma. Středisko je oploceno. Pobyt domácích miláčků je povolen pouze po dohodě s provozovatelem a to pouze malých plemen. V areálu se nachází ohniště,udírna, hřiště, pískoviště,houpačky,prolézačka a kolotoč. V okolí jsou krásné turistické trasy a cyklostezka. Je zde také možnost projížďky na koních či vyhlídkový let letadlem( letiště Zbraslavice 5 km )-nutno objednat.
Dostanete se k nám autem , autobusem (1 km) , vlakem (300 metrů). Je možné odtud podnikat výlety ( i vlakem) po historických ( Kutná Hora , Kačina, Český Šternberk), přírodních ( Stvořidla, Pavlov) i technických zajímavostech zdejšího kraje. Vše zajímavé se dozvíte z informační tabule v areálu.
Nejbližší restaurace 50 metrů ( pivo , limo, něco na zub), nákupní středisko TESCO Zruč n. Sáz.( 6 km) otevřeno denně - možno i vlakem .Od sezony 2012 je možno objednat stravování.

Více na nových stránkách www.panskyrybnik.cz  nebo tel. 604 340 932

 

 
Rezervace    604 340 932

Provozovatel:     Jaroslav Zelenka
 
                                    Hodkov 39
 
                                          28522
 
  E-mail: chatyhodkov@seznam.cz
 Rybolov   
WWW.panskyrybnik.cz                                      E-mail : panskyrybnik@seznam.cz
     
 
 
 
                  
 
 
 
 
                            
 

Přílohy